Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[wydzielono] Lakiernia GHOSTa (głównie Kraków)

#1

(15.06.2026, 17:11)GHOSTpzl napisał(a):
(14.06.2026, 16:15)Daniellekunio1 napisał(a):
(14.06.2026, 15:35)GHOSTpzl napisał(a):
(14.06.2026, 00:48)Daniellekunio1 napisał(a): Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda)
Pozdrowionka:D

Aktualnie mam go zrobionego, czekam tylko na wprowadzenie do ruchu owych Solarisów aby dodać adekwatne tablice rejestracyjne. Po dodaniu tablic i dodaniu poprawek do kartonów pojawi się pełna aktualizacja całej paczki, która będzie zawierać m.in. #DN087. Również pozdrawiam.

Ja mam rejestracje, jest to KK 6887E

Dzięki, w jakimś stopniu przyśpieszy to prace nad aktualizacją.

Fajnie że mogłem jak kolwiek pomóc;)

#2

Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA





Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości