| [wydzielono] Lakiernia GHOSTa (głównie Kraków) |
(15.06.2026, 17:11)GHOSTpzl napisał(a):(14.06.2026, 16:15)Daniellekunio1 napisał(a):(14.06.2026, 15:35)GHOSTpzl napisał(a):(14.06.2026, 00:48)Daniellekunio1 napisał(a): Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda) Fajnie że mogłem jak kolwiek pomóc
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |


