[wydzielono] Mercedes-Benz O530 'Facelift' (PATCH v.1.1 w pierwszym poście) |
A ja mam dwa problemy z tymże pięknym pojazdem:
1. To białe elementy na pulpicie, wewnątrz pojazdu, białe nadkola oraz ramka przy wyświetlaczu: ![]() ![]() ![]() ![]() 2. Kolejnym problemem jest fakt jazdy. Mogę jechać do momentu otworzenia drzwi na przystanku. Później po zamknięciu i zwolnieniu hamulca przystankowego w żaden ze sposobów nie można ruszyć. Dodam tylko, że pojazd jak i patche są wgrane poprawnie.
@up
Ty gościu chyba sobie kpisz, kilka stron postów o tym, a ty dalej zaśmiecasz temat. Trochę samodzielności, wszystko jest opisane - trzeba wszystkie tekstury .jpg otworzyć w jakimś programie i zapisać ponownie. Poza tym ten temat nie służy do pomocy technicznej, bo są do tego przeznaczone specjalnie działy.
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!
PCB: Gigabyte GA-970A-DS3 CPU: AMD FX-8350 @ 8x4.4GHz + Raijintek EreBoss RAM: 8GB RAM DDR3 GPU: Sapphire Radeon RX480 Nitro+ 8GB PSU: Corsair TX850M OS: Windows 10 Pro x64 Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA Find me on: fb.me/mattezpl
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |