Strefa OMSI

Pełna wersja: Autosan H9-35 "Psiuk" (Standard & Szybkowiec) v1.03 !AKTUALIZACJA!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: 67266419757867310722.png]

Projekt: Autosan H9-35 "Psiuk" (Standard & Szybkowiec)
Wersja: 1.03
Autor: Nick™
Podziękowania dla: Michass, Szofeero, Dsiek17, kuiama, Matej, CraherPL, SzaLony, Sartorius, DarkWolf9608

Download v1.03: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Autosan H9-35 to znany wielu polskim użytkownikom autobus miejski, który był produkowany w sanockiej fabryce Autosan. Został on wytworzony do OMSI z myślą o osobach, które lubią ten model i chcą poniekąd poczuć satysfakcję prowadzenia go w wirtualnym świecie OMSI. Atrakcyjny wygląd i dodatki m.in dykty posiadające własne cienie rzucające na wnętrze autobusu, cienie pod autobusem ukazujące zarys mostu napędowego czy przewodu pod silnikiem, rozbudowana książka, możliwość dodania świetlików z numerem linii i kierunku na burcie pojazdu bezpośrednio podczas gry czy znana i popularna w tych modelach kominiarka zakładana w zimę no i starannie zrobione tekstury to jedne z zalet tego dodatku.

Screeny:
[Obrazek: 41907374551409677616.jpg]
[Obrazek: 73450082821969198531.jpg]
[Obrazek: 46825605328484023024.jpg]
Problem z dodatkiem? Zgłoś go tutaj: http://strefa-omsi.pl/Watek-Pojazd-Autos...-00--16862

Zabrania się reuopladowania na inne serwery bez mojej zgody oraz publikowania na innych stronach.
Wypowiem się jako pierwszy po krótkiej rewizji modelu w OMSI. Model jest zrobiony bardzo starannie, bryła jest wiernie dopieszczona. Drzwi harmonijkowe są takie jak w prawdziwym Psiuku. Kabina kierowcy z wieloma bajerami jest po prostu zawalista. Wielu ludzi nie wierzyło w wydanie ale NickTM odwalił kawał dobrej roboty. Ode mnie 10/10. Właśnie zabieram się nim teraz do jazdy, pozdrawiam:)
Jest tylko manualna skrzynia biegów?
Oczywiście że manual. Automat byłby w tym modelu swoistą profanacją.
Czas na mnie. Bryła na plus. Gorzej z dźwiękami i skryptami. M. in. dziwny sposób otwierania drzwi, zła fizyka, niepotrzebne bajery utrudniające jazdę. Nie mówię o dźwiękach, bo one to istny koszmar. Nawet nie słychać w nim mostu napędowego lub samych odgłosów skrzynii. A pomruk silnika jest jakiś zbugowany i nie słyszę w nim Andorii.
Ode mnie 4/10.
O ile sam model zasługuje na ogromną dyszkę, i to z plusem, o tyle reszta niestety kuleje. Dźwięki silnika są po prostu złe i praktycznie ledwo odpowiadają realnym (o czym wspomniał skyliner), zaś dźwięki drzwi wręcz tragiczne. Jest sporo fajnych rozwiązań, jak np. owa książka, lecz są to bajery, które nie czynią tego pojazdu od razu idealnym i zachęcającym do jazdy. Oczywiście nie mówię, że wydanie było złym pomysłem w tej chwili, lecz wypadałby jednak zając się podstawowymi wadami tego pojazdu i wydać jakąś poprawkę.:)

Na tę zaś chwilę, za ogół daję słabe 3,5/10. Szkoda, bo miałem względem tego modelu spore oczekiwania na podstawie hucznych zapowiedzi, ale się rozczarowałem.
Przejechałem kółko na Grundorfie ludzie chcący kupić bilet po wejściu tylnymi drzwami przez całą długość płacą. Bryła jest nawet okej dźwięki masakra.
5/10
skyliner Drzwi chodzą prawidłowo, kto w życiu jeździł psiukaczami wie jak to wyglądało w ich wydaniu, fakt może po otwarciu powinny lekko się zamknąć i jeszcze raz docisnąć ale jest git. Tylko pytanie do Nicka, autosanek fajny, piękny, dźwięki nie są tragiczne (brakuje tylko mostu). Stoję sobie pięknie z odpalonym silnikiem i? No właśnie nie słychać nic, kompletnie nic, słychać za to całe otoczenie ale nie silnik tak jakby brakowało tego dźwięku.
Pozwolę sobie i ja ocenić model. Bryła i bajery świetnie wykonane. Kawał dobrej roboty, Widać, że w model włożono dużo serca i staranności. Jakoś na najwyższym poziomie. Dźwięki są do poprawki co było zapowiedziane w pierwszym poście, więc tego nie oceniam. Mankamentem jaki zauważyłem to pieniądze i bilety pojawiające się nie na tacce przy drzwiczkach od kabiny kierowcy, a na 1 siedzeniu za kabiną...to wymaga poprawy. Dodatkowo dodałbym możliwość pojawiania się trzycyfrowych numerów linii oraz linii z literami. Liczyłem, że przejadę się S-xx w Szczecinie, jednak niestety zamiast S-12 pojawiło się 81.

Generalnie model (bez dźwięków) zasługuje na mocne 9/10:).
Autobus wykonany perfekcyjnie. Każdy element jest dopieszczony, bryła... wspaniała wręcz. Całokształt "psiuka" robi ogromne wrażenie i jest na wysokim poziomie. Gdyby nie te dźwięki. A no właśnie. Są dobre, ale jak dla mnie zbyt ciche, w latach świetności tego autobusu nie dało się wręcz rozmawiać w środku a tutaj niezbyt wyraźnie silnik daje o sobie znać. Dźwięki mam nadzieje, że będą dopracowane przez naszych świetnych moderatorów i pojazd będzie I D E A L N Y.
Jak na razie 8/10. Choć przyznać muszę, że gdy nim jeżdżę miewam ciarki na całym ciele.
Doceniam pracę i pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie