Strefa OMSI

Pełna wersja: Autosan H9-21 + H9.20 Tropic (By Coyotek & Ty-154)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Widać, że się postaraliście. Ta wersja jest o wiele lepsza niż poprzednia. Teraz autobus nie buja się przy zakrętach i się sam nie nagrzewa. Spodobał mi się pomysł z otwieraniem drzwi przez pasażerów, ale dostrzegłem błąd. Kiedy jeden pasażer stoi by kupić bilet, a za nim stoi kolejka to drzwi się otwierają i zamykają i tak w koło Macieju, dopóki wszyscy pasażerowie nie wejdą. To do poprawy. Do reszty nie ma co się przyczepiać ;) Ogólna ocena 8/10 .
Ekstra!:) Az sie nie chce konczyc grac, te dzwieki to symfonia dla uszu, bajer z drzwiami, mega wielki +. A co do trzaskania przy kolejce, wystarczy otworzyc te drzwi recznie i nie beda sie co chwile zamykac;)
Moja ocena 9.9/10:)
Na samym początku podziękowania dla Crahera, dzięki któremu możemy jeździć w pełni legalną i mniej zbugowaną wersją.
Autobusem kieruje się przyjemnie, bardzo podobają mi się dźwięki. Ogólnie nie mam za bardzo do czego się przyczepić.
W końcu możemy pojeździć "klasykiem polskiego PKSu" w OMSI. Wielkie gratulacje dla autorów. Model bardzo dobry, ocenię go na 9/10, polecam każdemu!:D

Krótka prezentacja modelu:


Z tego co widzę to autobus jest tylko wersji manualnej skrzyni biegów? Jeżeli nie to jak ją właczyć? Klikam D i nic.
@up Autobus jest tylko w wersji manualnej i klawisz D tutaj nic nie daje, Do ruszenia potrzeba pierwszego biegu.
Co do samego autobusu to jest to moim zdaniem jeden z przodujących pojazdów do OMSI. Klameczka została w dużym stopniu znakomicie wykonana. Wrażenia z jazdy (akurat u mnie po Fikcyjnym Pomorzu) jak najbardziej w porządku, bardzo przyjemnie się nią jeździ. Jedyna rzecz, która mnie razi to dźwięk silnika na zewnątrz i tak jak przedmówców to trochę dobija podczas sprzedawania biletów pasażerowie sobie "pod nosem" trzaskają drzwiami. Są to nie wielkie minusy, lecz niestety widoczne. Jednakże serdecznie gratuluję autorom za wspaniałe wykonanie AUTOSANA H9-21.

Ocenka: 9/10

Pozdrawiam
Men_of_Man
Tylko lewar. Ma automatyczne sprzęgło więc bez gadania o automatach. Zaznacz odpowiednią opcję i jazda, 2-3-4-5 (na klawiaturze). Sprzęgło samo będzie działać.
@up: wcale nie, bo można (a nawet trzeba:P) z dwójki.
Może to nietypowe, że się wypowiadam jako współautor (nie)sławnej już pierwszej wersji, ale w końcu mam do tego prawo.

Craher, Skawku i przy okazji osoby które miały wkład przy tworzeniu reedycji - odwaliliście kawał dobrej roboty. Zwłaszcza, że model zyskał na nowo w oczach użytkowników. Pomimo tych wielkich niesnasek i problemów, które się piętrzyły - cieszy mnie to, że ten model stał się lepszym niż powinien. Cieszy mnie to, że postarano się o wsteczną kompatybilność, tak jak to było w pierwowzorze. Cieszą mnie nowe bajery w skryptach. Odświeżyliście ten autobus. Nie doszukałem się błędów, bo właściwie dla mnie nie istnieją. Autosana można tylko bardziej "ulepszać". Wielkie dzięki:)
Ekhem...
[Obrazek: 22102247520594721236.jpg]
Rozwiązanie powyższego problemu dokleiłem do pierwszego posta.
Mam pytanie, jaka jest różnica po mięndzy wersją Tropic a normalą?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie