| Co lepsze. Ten plugin, czy F2 w pliku .bus? | |||
| Plugin | 39 | 82.98% | |
| F2 w .bus | 8 | 17.02% | |
| Razem: | 47 głosów | 100% | |
| Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto Zaloguj się |
| Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto Zaloguj się |
| Co lepsze. Ten plugin, czy F2 w pliku .bus? | |||
| Plugin | 39 | 82.98% | |
| F2 w .bus | 8 | 17.02% | |
| Razem: | 47 głosów | 100% | |