Odpowiedź 
[Tekstura] Tekstury od Blake'a
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 3
Dołączył: 04-2017
Podziękowań: 0
Post: #1
Tekstury od Blake'a
Mam problem z teksturami Blaek'a. Chodzi o szczecińskie malowanie do scanii citywide. Wrzucam zawartość do folderu z teksturami, ale w grze jak chcę wybrać ten autobus to się nie chce załadować i wyskakuje błąd, że wybrałem niewłaściwy numer. Ktoś wie jak to naprawić? A może gdzie indziej umieścić teksury?

pause1 w dniu 14.04.2017 o 12:13 edytował tego posta. Powód zmian / notatka moderatorska:

Nazwa każdego wątku winna być poprzedzona odpowiednim tagiem (który należy wybrać z listy podczas zakładania nowego wątku) i zachować identyczną nazwę do tej w Pobieralni.


13.04.2017 23:33
Szukaj postów Cytat

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 69
Dołączył: 03-2016
Podziękowań: 50
Post: #2
RE: Tekstury od Blake'a
Zawartość paczki z malowaniem należy wypakować do Vehicles\Scania Citywide GN14\Texture\Rep.

A jak chodzi o niewłaściwy numer pojazdu, to podejrzewam, że jest to spowodowane brakiem pliku odpowiadającego za numery taborowe (w tym przypadku Vehicles\Scania Citywide GN14\Regs_GN14.org). Aby naprawić problem, należy upewnić się, czy ten plik jest na swoim miejscu. Jeśli nie, zainstalować autobus ponownie.

14.04.2017 19:32
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: