Odpowiedź 
Ciepły guzik w autobusach.
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 5
Dołączył: 09-2019
Podziękowań: 0
Post: #1
Question Ciepły guzik w autobusach.
Cześć!

Jeśli tylko jest to możliwe to używam ciepłego guzika do otwierania drzwi. Robię to klikając na pulpicie w odpowiedni przycisk. Szukałem w opcjach komendy odpowiadającej za przypisanie ciepłego guzika do klawisza na klawiaturze, jednak takowej nie znalazłem. Szukałem również w liście ,,dodawania klawiszy", lecz tam również nie znalazłem. Jest możliwość przypisania ciepłego guzika pod klawisz?

Mam również drugie pytanie. Mianowicie, w autobusach Solaris w grze ciepły guzik również odpowiada za zamykanie drzwi. W niektórych autobusach tak nie ma - na przykład nie można zamknąć drzwi za pomocą ciepłego guzika w Solarisach IV generacji. Czy jest możliwość, aby również można było zamykać drzwi za pomocą ciepłego guzika jak w pozostałych Solarisach? Może po prostu jakiś plik drzwi skopiować z poprzednich modeli? Byłoby bardzo fajnie, jakby dało się tak zrobić. Niestety jestem zielony w tym temacie póki co, więc zadaję wam, drodzy forumowicze, to pytanie:D

29.11.2019 19:12
Szukaj postów Cytat

VIP
Zasłużeni
Liczba postów: 1,610
Dołączył: 11-2013
Podziękowań: 833
Post: #2
RE: Ciepły guzik w autobusach.
Pierwsze - w wielu wozach jest to przycisk na klawiaturze od przystankowego, w Solarisach KY_CG_Active

Drugie - bez modyfikacji skryptu pod każdy pojazd z osobna się nie obejdzie.


30.11.2019 00:14
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: