Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


MaSzyna

#81

Polecam dll-files.com czy coś w tym stylu. Wchodzisz wpisujesz brakujący dll i wrzucasz go do folderu w którym jest .exe maszyny.

Pozdrawiam
_SJaso
Odpowiedz

#82

Nowe wydanie maszyny dodające dłuższego elfa i wiele innych poprawek
Klik
Miejsce na twoją reklamę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości