| Moza Pit House | |||
|
@adamets2: To jest to o czym pisałem w poście wyżej. Dla niektórych gier telemetria nie jest wspierana albo nie udostępnia jej w ogóle gra. Wszystko jest na tej liście z kompatybilnością.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Ciekawa rzecz, że akurat D-pad mi działa ale może dlatego, że mam ustawioną opcję, że widziany jest jako 4 osobne przyciski (nie pamiętam już, gdzie na to trafiłem, że to zobaczyłem). Choć to akurat mnie ucieszyło, że nie muszę chwilowo używać JtK. Ono w wersji free gubi czasami ustawienia (inne urządzenie trafia na daną zakładkę, a przypisania przycisków zostają po staremu)
Inne sugestie przetestuję i dam znać, jak poszło
![]()
Co do osi to też mam język ustawiony na angielski. Ale nie wiem, jak zabrać się za Miscellaneous i czy wogóle ruszać Base split, na czym to polega (żebym czegoś nie popsuł, bo bym nie wiedział potem, jak naprawić). Tam jest aż 128 kropek i nie wiem o co tu biega i jak zacząć. Sorry, że post pod postem, ale nowy będzie od razu zasygnalizowany.
![]() | |||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |



![[Obrazek: 5e2DA8R.jpeg]](https://i.imgur.com/5e2DA8R.jpeg)