[OMSI 1 & 2] Jelcz PR 110 D Lux | |||||||||
Witam
![]() ![]() Jestem autorem modelu tego Jelcza, w oryginale został on stworzony do gry 18 Wheels of Steel: Pedal to the metal. Stworzyłem go w 3 lata w programie ZModeler 2. Chciałbym w wolnym czasie go przekonwertować do OMSI. Czy mógłbym liczyć na pomoc kogoś ogarniętego przy skryptowaniu czy też np. ustawianiu drzwi (jak się mają otwierać/zamykać). Póki co wolałbym pozostawić model dla siebie i bez wydawania - w końcu 3 lata to sporo roboty jak na 1 model. Fotki Jelcza: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Pozdrawiam i czekam na Wasze sugestie ![]()
Chodzi głównie też o to, że jestem kompletnie zielony w Anim8orze, ale myślę, że nadrobię to
![]()
Powiem szczerze, że to po prostu jakiś fartowny zbieg okoliczności, ale dosłownie przed chwilą wystosowałem na FB odpowiednią prośbę
![]() Przede wszystkim trzeba wybrać bazę, bo każda się różni - posiada inne skrypty, które można dostosować, ale też nie ma problemów aby wkomponować je z innego pojazdu. Na tym forum jest cała rzesza użytkowników specjalizujących się w różnych dziedzinach modelowania/skryptowania/przystosowania pojazdów. Zapewne znajdą się chętni ![]() Tak naprawdę Blender jest podstawą aby przenieść model ![]() ![]() ![]()
31.03.2015, 16:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2015, 16:32 przez Karmazynowy_Piekarz.)
Jeśli chodzi o bryłę to jest tu wiele do poprawy, model jest prawdopodobnie za wąski i za wysoki, plus spadek dachu na przodzie jest zbyt duży. Wnętrze pewnie do zrobienia na nowo, nie wiem jak z pulpitem. Ale jakaś baza już jest, więc jest dobrze.
![]()
Marszałek polny Bernard Law Montgomery:
" Ja sam przebiłem sobie drogę przez Afrykę i uczestniczyłem w wielu bitwach. Myślę jednak, że to, co osiągnąłem, nie dorównuje temu, co osiągnął marszałek Rokossowski."
Jak dla mnie też jest za wąski, ale przez to bardziej wygląda jak autobus turystyczny. Spad dachu też zbyt stromy. Ale dość hejtingu. Cieszę się niezmiernie, że takie coś powstaje i kiedyś tam będzie jeździć. Z pewnością wielu użytkowników na ten autobus czekało. Definitywnie zagości na moim dysku. Chyba, że będzie za ciężki dla mojego antycznego kompa. Jeszcze powiedz mi jak się ma sprawa dźwięków?
Procesor: -
RAM: - Karta Graficzna: - System Operacyjny: - https://www.youtube.com/watch?v=-VRtaqCh-08
Życzę powodzenia, bo model świetny i szkoda byłoby porzucać. Jednakże przestrzegam Cię na wyłudzaczy modeli pod pretekstem pomocy. Wiem co mówię, przerabiałem nie raz
![]()
Dzięki Panowie
![]() szmelcedes Wiele do poprawy? Bez przesady, bryła jeśli chodzi o detale jest ok, natomiast się zgodzę z tym,że jest ciut za wysoki, za wąski i spadek dachu jest za ostry. Poprawię to w święta jak będę miał dużo czasu wolnego ![]() Model faktycznie jest troszeczkę za wąski, ale ta gra PTTM ma to do siebie, że lubi dodatkowo zwężać modele ![]() ![]()
Nie no, nie mam nic do detali, raczej miałem na myśli przód: do poprawki uszczelka szyby przedniej (a żeby nadać jej prawidłowy kształt to troszkę roboty jest...), szerokość, zbyt duży spadek i chyba koła, bo te dekielki są troszkę odpustowe.
Marszałek polny Bernard Law Montgomery:
" Ja sam przebiłem sobie drogę przez Afrykę i uczestniczyłem w wielu bitwach. Myślę jednak, że to, co osiągnąłem, nie dorównuje temu, co osiągnął marszałek Rokossowski." | |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |