[OMSI 1 & 2] Solaris Urbino 15 II (Mod zbiorczy) | ||||||
![]() Modyfikacja: Solaris Urbino 15 II (Mod zbiorczy) Download: Link (W paczce dołączony jest cały folder z autobusem o nazwie Solaris Urbino 15 II - wgrywamy luzem do Vehicles) Poprawka (CraherPL): Link (Sterowanie drzwiami, podświetlenie przycisków) Opis:
Przedstawiam obiecaną modyfikację do Solarisa Urbino 15 II generacji. Tak samo jak w przypadku SU10III jest to mod zbiorczy, gdyż znajdują się w nim również przeróbki użytkowników Dominik335 oraz Acron. Changelog: Kod: - Kierownica (autor: mmiki26, konwert: Przemek!) Ważne: Do paczki zostało dorzuconych kilka popularnych malowań (użytkowników: gajor911, kuiama, siroccoxp, wr0t3ck17, kredka21 i NickTM). Zostały one edytowane pod kątem zmian tekstur całego pojazdu. Nowe tekstury nie będą działać na innych malowaniach, trzeba je samemu edytować by wszystko działało poprawnie lub poprosić mnie na PW - pomogę. Mod Dominika335: brak tematu na tym forum Mod Acron'a: brak tematu na tym forum Tekstury kuiamy: brak tematu na tym forum Tekstury Gajora911: Link Tekstury siroccoxp: Link Tekstury kredki21: brak tematu na tym forum Tekstury wr0t3ck17: Link Tekstury Nick'aTM: Link ![]()
Bardzo fajny mod. Działa w OMSI 2, ale jest problem z 3 drzwiami. Otwierają się tylko jeśli wciśniemy guzik do otwarcia wszystkich drzwi naraz, gdy chcemy otworzyć je pojedynczo pokazuje, że drzwi są otwarte jednak w rzeczywistości tak nie jest :/
Za otwieranie/zamykanie trzecich drzwi odpowiadają jednocześnie dwie komendy, doorfront 3 i doorfront4. Być może jednak jeszcze dzisiaj zostanie to poprawione przez użytkownika CraherPL wraz z bonusem
![]() http://www74.zippyshare.com/v/2uTbQ1XR/file.html - poprawka uwzględniająca sterowanie drzwiami oraz podświetlenie przycisków, autorstwa użytkownika CraherPL, za co mu serdecznie dziękuję. Dodano również do pierwszego posta. ![]()
Autobus odzyskał swoją dawną świetność, czekam tylko na jednoczęściowy wyświetlacz z przodu. Kierownica jest super, dźwięki ZF-a i PR183 są całkiem ok, na wyższych obrotach silnika słychać Cumminsa. 9/10.
blah
Można prosić o mirror na inny hosting? Nie uśmiecha mi się czekać prawie godziny
![]()
OS: Windows 11 Pro 64-bit
CPU: AMD Ryzen 7 7700 RAM: 32 GB Kingston Fury 6000 MHz MOBO: MSI B650 GPU: AMD Radeon RX 7800XT 16 GB D: 2 TB Kingston KC3000
Ucieszył mnie ten pojazd, wprawdzie przyciski na pulpicie nadal są odwrócone, ale kierownica jest po prostu taka, jaką od dawien dawna chciałem mieć w Solarisie
![]() Jest to kierownica od Neoplana z napisem Solaris. Reszta (w tym dźwięki) jest również satysfakcjonująca. Nie chcę za każdym razem pisać litanii, kazania lub instrukcji obsługi ![]() Więc daję pojazdowi 9.9 / 10 ![]()
Cały autobus, nie wymaga dodatkowych składników.
![]() Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN! Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH! Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA! | ||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |