[OMSI 2] SETRA S 317 UL (GT) | |||||||||
![]() Projekt: SETRA S 317 UL (GT) Wersja: 1.3 Autor: LND, MORPHI, JXBELL, NEMEZA, PÁDÁR MARTIN Źródło: Link Download: Link Opis: Model bardzo podobny do wydanej jakiś czas temu S319UL, ale w innym nadwoziu. Autor prosi o przeczytanie pliku readme.pdf, w którym są umieszczone wszystkie ważne informacje. Screeny:
Model bardzo fajny, mam dobre odczucia jak na 14 metrowca. Prowadzi się dobrze, pulpit zmieniony, mamy więcej setvar'ów. Możemy wybrać tylne szklane drzwi itd. itp. Wyglądem trochę przypomina dłuższego brata ale nie utrudnia to rozrywki gdyż tak jest na prawdę. Moim zdaniem silnik jest za mocny trochę do tej wagi ale można to sobie zmienić we własnym zakresie. Dodam jeszcze, że możemy sobie regulować kierownicę, ale tylko w jednej płaszczyźnie. Przesyłam kilka screenów.
Pozdrawiam.
W setvar'y się jeszcz nie zagłębiałem, ale podobają mi się przełożenia manuala (znam sie kiepsko, ale dobrze się jeździ) - jest dość elastyczny, ale oszczędzę wam opisu wrażeń, czyli mojego mądrzenia się...
![]() Z klawiatury nie uruchomimy świateł w przestrzeni pasażerskiej - tylko myszką, światło w szoferce natomiast tak. Spodobały mi się też szklane drzwi środkowe i nowa kierownica. Także front jest mniej kanciasty, reszta detali czeka na dalsze testy. Myślę, że śmiało mocne 8/10 na początek można wystawić, w miarę użytkowania pewnie dojdą jeszcze jakieś punkciki. Nie wspomnę o pięknym pomruku i wyciu silnika. Wycieraczki też są dobrze zrobione i mają realny wychył. Także tapicerka osobiście mi się podoba, a przynajmniej nie jest brzydka. Warto wspomnieć o klawiszu zmieniającym barwę klaksonu, lub zmieniającym poziomowanie pojazdu (opuszczanie tyłu i tym samym unoszenie przodu), otwierana kasetka na pieniądze, szufladki, popielniczka, szafka, szyberdachy (nie posiadają dźwięków - tak mi się zdawało), poruszana elektrycznie szyba, rozkład jazdy kładziony na kierownicy - takie duperelcie, ale mogą bawić ![]() Póki co polecam ![]() ![]()
Jako miłośnik marki Setra bardzo ucieszyłem się, że kolejny pojazd tej marki został wydany. Co z tego, że to seria S3xx - sweter to sweter. Pojazd ogółem bardzo przyjemny. W porównaniu do S319UL różni go przód (te z serii GT tak mają, kierownica, więcej setvarów, inne fotele, brak fotela pilota (bo raczej pilot by się nie zmieścił...), lepsze kamery (nie mamy wrażenia na stanowisku kierowcy, że stoimy) i mniejsza długość. Rozpędza się nawet fajnie. Manual bardzo fajnie działa, biegi nie są ani za długie, ani za krótkie. Manewruje się nim zajefajnie, wszak nie ma 15 metrów, tylko niecałe 14.
![]() ![]() Moja ocena dla tej bryczki to 8/10 za tą klimatyzację, z którą (przynajmniej ja) nie mogę dojść do porozumienia. Pozdrawiam.
Model jest ładnie wykonany i przyjemnie się nim jeździ, ale nie rozumiem zachwytów na skrzynią biegów
![]()
Coś jest skopane również z ASR i dlatego szarpie mocno przy ruszaniu i szybszym przyśpieszaniu
![]() ![]()
Lefujocośtam to, z tego co rozeznałem, zawór upustowy.
Szpec od HOFów, bitmap i malowań
Mój wkład do OMSI2: - Projekt ZTM - poznańska modyfikacja. - Kruger+ dla NG312 PL W realu: strażak, ratownik, realizator dźwięku, szpec od oświetlenia, okazyjnie fotograf. Dzięki za 100 rep! | |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |