Odpowiedź 
Ograniczenia w promowaniu streamów
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,433
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 503
Post: #1
Ograniczenia w promowaniu streamów
Zgodnie z zapowiedziami, wprowadzamy ograniczenia dotyczące promowania streamów, które są nieraz wyraźnie poniżej jakiegokolwiek poziomu i podpadają pod wiele punktów Regulaminu z paragrafu drugiego.

Nie chodzi tutaj wyłącznie o wulgaryzmy czy przekleństwa (aczkolwiek ich nadmiar również wpływa na tą decyzję) a głównie o sposób traktowania się nawzajem - obrażanie, obgadywanie a i czasem treści, które podpadają nie tylko pod zasady forumowe, ale i dalece przekraczające granice przyzwoitości.

Nie będziemy promować tego typu miejsc i w związku z tym nałożone zostają ograniczenia w linkowaniu i podwieszaniu ogłoszeń związanych ze streamami.

Streamerzy, którzy mają gdzieś to, co się dzieje na streamie czy czacie obok streama mają prawo jednorazowo zapowiedzieć i zalinkować stream na czacie forumowym. Mówiąc bardziej dokładnie - ograniczenie dzienne to jeden link w czasie trwania transmisji oraz jedna zapowiedź streama (przed transmisją). Prawo do promowania takiego streama ma wyłącznie osoba prowadząca i nikt inny. Za promocję mogą zostać również uznane dyskusje na temat co się dzieje/działo na streamie.

Naruszenie powyższych zasad będą karane z racji punktu 2.4 Regulaminu Forum - tygodniowym zawieszeniem na czat oraz stosownym warnem.

Streamerzy, którzy zadeklarują trzymanie streamu i powiązanego czatu w pewnych ryzach (oczywiście jasne jest, że nie da się tego zrobić w 100%) będą mogli promować transmisje tak jak do tej pory, a Ekipa będzie podwieszać link w ogłoszeniach czatu lub Forum. Każda osoba, która chciałaby taką deklarację złożyć jest proszona o napisanie PW w tej sprawie do administracji/moderacji. Będziemy wyrywkowo spoglądać na takie streamy w celach weryfikacji.

Zasady obowiązują od 17 października 2016r.


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

16.10.2016 17:21
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: Allison , Invis
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: