Odpowiedź 
Wprowadzenie zasady jednokrotnego ostrzegania za post oraz zmiana kar dot. punktu 4.6
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,433
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 498
Post: #1
Wprowadzenie zasady jednokrotnego ostrzegania za post oraz zmiana kar dot. punktu 4.6
Z dniem 1 stycznia 2019 roku obowiązywać będzie nowa zasada dotycząca ostrzeżeń. Otóż w przypadku posta, który łamie wiele punktów Regulaminu, przyznane zostanie jedno ostrzeżenie. Wybierany w takim przypadku będzie punkt o najwyższej karze procentowej. Jednocześnie zachowana zostanie zasada stopniowania ostrzeżeń, czyli pierwsze ostrzeżenie będzie zerowe, kolejne dwa niskoprocentowe i dopiero później normalne.

Uzasadnieniem takiej decyzji jest przede wszystkim wyeliminowanie przypadków, w których przyznawane ostrzeżenia za jeden post powodują natychmiastowe zawieszenie konta, co kłóci się z ideą stopniowania ostrzeżeń a Użytkownik nie dostaje "drugiej szansy".

Kolejna zmiana, bardziej kosmetyczna, dotyczy ostrzeżeń związanych z punktem 4.6 Regulaminu Forum (poruszanie kwestii technicznych w Pobieralni). Aktualne kary wynoszą 20% jako ostrzeżenie niskoprocentowe i 40% jako ostrzeżenie normalne. Od 1 stycznia będą to kolejno: 10% i 30%, czyli mniejsze.Korekty zostaną naniesione na Taryfikator z dniem 1 stycznia 2019 roku, czyli w momencie wprowadzenia zmian.


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2018 16:26 przez skawek.)
30.12.2018 16:19
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: MichauSto
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: