Strefa OMSI

Pełna wersja: Gorzowianie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ja jako pasażer do tej pory lubię owe "105"... Po chociaż drobnym remoncie (wymiana elementów eksploatacyjnych, regulacja, zmniejszenie stuku drzwi) byłyby lepszymi tramwajami od śmierdzących "Helmutów".
Kolejnym rozwiązaniem jest duża modernizacja 105tek, która jest dość popularna w innych miastach... Tylko, że wtedy straciłaby swój klimacik, dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie drobny remont "105" :)

Jak coś nie teges... to wiecie... późno już:P
Nie w naszym mieście:P
U nas to najlepiej zaorać, a po 20 latach odbudowywać za 3 krotnie większe pieniądze. Pan Jędrzejczak to zrobi.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 5020D
Fajnie być na ostatnim miejscu w rankingu "Wspólnoty" nie?:D Dla mnie rzeczywiście jest on troszeczkę przekłamany, ale nawet jeżeli był by w 100% dokładny, to myślę żebyśmy się dużo nie ruszyli;) Nadzieja w planie transportowym:)
Tramwaje zaniżają ranking. Wszystko przez niepowiem kogo. Oni tak jak miasto urządzili, tak i resztę.
No właśnie! Tramwaje! Jak słyszałem w radiu, u nas mówią, że gdyby pod uwagę wziąć tylko autobusy, Gorzów otrzymałby zdecydowanie więcej punktów. Ale chyba zapomniał, że ranking dotyczy całej sieci komunikacji. Ja nie rozumiem więc co tutaj kwestionować;)
Ale nie rozumiem też porównań takiej Zielonej Góry bez Tramwaju do Gorzowa z tramwajami. Powinni tramwaje dać taryfę ulgową.
Moim zdaniem, ranking powinien być sprawiedliwy i optymistyczny, bez żadnej taryfy ulgowej. Zielonej Góry nie ma nawet co porównywać, tam potrafią myśleć...:P Ale z tego co widzę, nasz Pan Prezes, słusznie zauważył, że są również duże niedociągnięcia w rankingu takie jak np.: sprawa z biletomatami, nie mamy ich co prawda na przystankach, ale są w każdym pojeździe, a w przypadku awarii bilet można nabyć u kierowcy, za to dostaliśmy 0 punktów :/
Próbowaliście już WI-FI w autobusach? Mnie się to nawet podoba:D
Niestety, wczoraj jak pech przyjechał Lion's #611.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie