Strefa OMSI

Pełna wersja: Gorzowianie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Doszedłem do pierwszego przystanku na trasie, ale powstał problem, nie mam obiektu, który mógłby być mleczarnią...
Jeżeli ktoś ma pomysł co nadawało by się na mleczarnię to proszę wysłać na maila: Soalri-adi1@wp.pl;)
Pogadaj z eSeLem. On wie wszystko na temat obiektów.
Jeszcze będę próbował, coś pokombinować z tymi obiektami co mam;)
Jak na razie, mapa super. Mam nadzieję że w przyszłości się rozwinie.
Nawet sam siebie zaskoczyłem:D Jedyne co mnie boli to pętla Wieprzyce.. zero realizmu, ale może w przyszłości uda się jakoś ją zmienić;) Mam nadzieję że w czerwcu uda mi się skończyć linię 106, patrząc na to że stosuję zasadę "1 przystanek w 1 dzień". Jutro pokombinuję nad mleczarnią i obwodnicą.. i kto wie, może uda się zrobić trasę od "Mleczarni nż" do "Łupowa-Słowackiego" (czyli przejdziemy przez granicę strefy taryfowej), bo tam odległości między przystankami są niewielkie.;)
Spróbuj poprosić o pomoc w wątku o pomoc przy tworzeniu, może zgłosi się ktoś chętny. Ja spróbuje załatwić nową teksturę asfaltu, bo ta trochę niemiecka:)
Tutaj masz rację, przydała by się inna (patrząc na wygląd naszych dróg):P
Ps.: Na tym nowym, dzisiejszym odcinku pojawią się oczywiście nierówności i łaty;)
Dzisiaj analizując wszystkie warianty linii, jakie powstaną na mapie, stwierdzam, że nie będzie ona robiona pod Wrzesień 2011, tylko Grudzień 2011, ponieważ we wrześniu linia 119 jeździła jak tramwaj do Estkowskiego, później górą przez Rondo Myśliborskie i dalej wiadomo Myśliborska, Szczecińska i do Chróścika. Kursu do BriVictory już nie było, tak samo linii 303, ale to może uda mi się rozwiązać, (bo chciałbym stworzyć i te kawałki) stosując oś czasu;)
Węzeł obwodnicy z wiaduktem, gotowy;)
Foto

Taka informacja. Jeździć na mapie będzie można zmianami, czyli nie jak to jest na Szczecinie, że wybieramy linie, tylko tutaj będziemy wybierać zmianę, która będzie obejmowała dane linie. Wszystkie zmiany będą opisane (godziny odjazdów, linie, warianty itd.) w pliku "README" z mapą.
Dobra robota z tym węzłem jak na chwilę obecną:P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie