Strefa OMSI

Pełna wersja: Gorzowianie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wreszcie znalazłem czas i podjąłem się tej trudnej pracy, czyli budowie gorzowskiej mapy. Wybrałem najciekawsze linie obsługiwane przez MZK, czyli wszystkie dojeżdżające w dzień na pętle Wieprzyce + zjazdowa 403. Mapa będzie w kilku miejscach mocno odbiegać od rzeczywistości, ale możemy temu zaradzić, potrzebowałbym pomocy tylko w tworzeniu nowych obiektów (nasze słupki przystankowe, wiaty itd.) oraz ktoś kto lubi się pomęczyć to na pewno pozwolę zrobić układ ulic "pod górkę", czyli linie 119, 120, 403. Rozpocząłem od budowy zajezdni (jest to zajezdnia wzięta z Berlina) oraz pętli Wieprzyce, dalej pracę będę kontynuował wzdłuż linii 106, następnie kolejno 120, 115, 303, 301, 302, 403 i na koniec 119. Po mapie będą jeździć pociągi, używane będą oryginalne zapowiedzi przystanków tylko w Lion'sach (zewnętrzne, wewnętrzne), nie robię za to tramwajów, ale tory i pętla oczywiście będą;)
Jeżeli po screenach i filmie z przejazdu (który kiedyś tam zapewne nakręcę) komuś się jednak mapka spodoba to raczej ją tej osobie udostępnię:)
Screeny będę wrzucał do działu "Wasze screeny z gry", nie chcę zakładać nowego działu, bo to i tak nie jest publiczny projekt;)

Co wy na to gorzowianie?:D
My na to jak na lato:) Na forum wspierany każdy Polski projekt, szczególnie jeżeli jest z naszej okolicy. Mam nadzieję że na AI nie będzie jeździć tylko Lion's?

PS. pogadaj z jakimś autorem splinów żeby pomógł Ci przy wjeździe do zajezdni. A no i nie rób screenów nocą.
Jako AI planuje zrobić: SU12 III (od Invisa), MANa Lion's City, MANa NL202 od M&R, do tego oczywiście wyjdę z prośbą o teksturki;)
Na początek jest zrobiona Zajezdnia (Berlińska jest zastosowana), ulica Kostrzyńska, skrzyżowanie z Dobrą i pętla Wieprzyce + otoczenie. Dzisiaj zabieram się za trasę od Wieprzyc do przystanki "Mleczarnia n/ż".
Erap2 będę mógł liczyć na wykonanie układu ulic dla linii 119, 120 i 403 i tekstur do wozów?:D
do SU12 już jest Gorzowska tekstura:P
Układ ulic nie bardzo, nie znam się na splinach. Zobaczę czy dam radę coś zrobić i wtedy pomyślimy.
A teksturki już gotowe- #554 na Solarisa, NL202 od M&R ale muszę dołożyć nr. taborowy. Lion's wykonany przez Gajora911 jest w trakcie uzupełniania. A i gdybyś miał fotkę tapicerki Lion'sa to bym też wstawił.
A tapicere mam, wyśle ci dzisiaj;)
Na tym zdjęciu masz:)
http://zapodaj.net/4a7698f278d84.jpg.html

Planuje, że linie 106 i 115 będą płaskie, a linie 119, 120 i 403 postaram się jakoś zrobić "pod górkę", bez tego stracą klimat :/
Ja te numery taborowe obrabiam, mam do tego teksturkę Almexa (pseudo IBIS), i aktualne blachy.
Dałoby się zrobić teksturkę Almexa w kolorystyce "Gorzów PrzEstań", oczywiście z logiem MZK i GP?:D
Coś takiego robię:P
http://www.youtube.com/watch?v=SjRt4zl5JCc
Filmik z przejazdu linią 120 w realu;)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie