Strefa OMSI

Pełna wersja: Gorzowianie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Zapowiada się kolejna świetna mapa realna. Mam nadzieję że w końcu ktoś pokona klątwę Gorzowskich map do OMSI.
Spokojnie, jak ja się za coś zabieram, to muszę dotrwać do końca, z resztą sam się doczekać nie mogę:D
Podsumowanie dnia dzisiejszego. Z powodu braku czasu, nie udało mi się pociągnąć prac do "Wiaduktu gr. str.", ale jestem blisko, także jutrzejsze prace "dojdą" już do przystanku "Łupowo-Słowackiego". Dzisiaj zrobiłem ulicę kostrzyńską do obwodnicy, obwodnicę, wiadukt nieczynnej linii kolejowej Gorzów-Myślibórz i dodałem tymczasową mleczarnię;)
Ale brak polskich i dedykowanych obiektów daje się we znaki, bo sam układ drogowy wykonany naprawdę dobrze. Szkoda że nie masz co liczyć na żadnego modelarza do pomocy przy obiektach dedykowanych i niektórych splinach.
Ogłoszenie napisałem, mam nadzieje, że ktoś się znajdzie;)
Widzę chłopaki, że tworzycie mapkę naszego miasta. To fajnie. Pomógł bym Wam, ale niestety na chwilę obecną nie mam takich umiejętności. No chyba, że przeszedłbym szkolenie:D
Tworzymy to za dużo powiedziane. Ja tu dokładam co najwyżej malowania, może coś w skryptach pomogę. Całą pracę wykonuje tutaj solari-adi. A jeśli chcesz pomóc, to zawsze się coś znajdzie. Nawet takie pierdoły jak zrobienie zdjęć na tekstury to będzie wielka pomoc.
Super by było gdybyś miał pojęcie chociaż podstawowe na temat blendera.

@solari-adi: Mam pytanie do ciebie. Te żółte barierki na Wieprzycach są jako obiekty? Czy jako spliny? Barierki jako obiekty żrą maskrycznie dużo FPS'ów, i może być ciężko z przejazdem na mapce.
(21.06.2014 10:14)erap2 napisał(a): [ -> ]Super by było gdybyś miał pojęcie chociaż podstawowe na temat blendera.
Niestety, zielony jestem
@erap2 to są obiekty :/
Aj. To jest najbardziej FPS'ożerny obiekt jaki tylko można sobie wyobraźić. Nie wiem czy widziałeś, ale na choćby FP3 barierki są w formie splina, i dzięki temu zjadają mniej FPS'ów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie