Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Szczecin (v1.00, Fictional)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Aktualizacja plików w pierwszym poście, zapraszam do pobierania.:)
Wszystko fajne. Super objazdy, aż strach przejechać linie 89 Solarisem Urbino15;). Tylko mam uwagę do rozkładów są zbyt luźne. Jechałem 40-50km/h i łapałem plus 3. A tak to ogólnie wszystko ciekawie wygląda.
Tak też myślałem, do jutra postaram się je poprawić. Dzięki za info.:-)

Pozdrawiam,
MrYanke$
Oho widzę wydałeś motywator szybkiego zjazdu do domu?:) Szkoda że mam słabego lapka, na nim nawet Podstawowy szczecin nie chce iść a co dopiero z rozbudowaniem:) W każdym bądź razie, jak tylko wrócę pobiorę:) Jak dla mnie mistrzostwo, trafiłeś z sprawą w same sedno.:) Pozdrawiam ciepło.
Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie.:D
Dodałem właśnie ostatnią już dzisiaj aktualizację wszystkich plików - poprawiony został rozkład wszystkich linii + plik ".hof". Link w pierwszym poście, zapraszam do pobierania.:)

Pozdrawiam,
MrYanke$
Mapa Fajna tylko właśnie niektóre uliczki zbyt wąskie,rozkłady też zbyt luźne ale to już samemu poprawię.
Ocena mapy 10/10 Gratuluję i pozdrawiam
Witam mapka ładnie wyszła ci brawo można dać mu piwo. Ale ja bym trzy rzeczy zmienił po 1 Poznańska za wąska i te zaparkowane samochody ledwo mieszczę się pomiędzy samochodami (jak nie strącę zaparkowanego samochodu jest dobrze, po 2 wyjazd z Podbórz nie wyrabiam się nawet Solarisem 10 muszę cofać żeby nie wyjechać za chodnik, po 3 ledwo mieści się autobus jak jest wyjazd Z poznańskie w stronę przystanku Warszewo (szkoła) tam potrzeba podsypać piasku na trawię:D
@piotreczek1972: Trzeba pobrać całą mapę.:)
@Maciex1995: Hahaha, dobrze pomyślę o tym.:D

Pozdrawiam,
MrYanke$
Macie tutaj poprawiony hof. W tym jest parę błędów które poprawiłem. Błędy związane z linią 94. Ścieżki ziel były takie same jak dla 89. Musiałeś się pomylić.;)


/ Błędy poprawione. - skawek /
Te błędy zostały poprawione w najnowszej aktualizacji.:)

Pozdrawiam,
MrYanke$
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie