Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Szczecin (v1.00, Fictional)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
@MrYanke$ mam takie pytanie nie możesz zrobić więcej kursów żeby nie było dziur w rozkładzie ze muszę czekać 2 godziny na kolejny kurs.
Mam propozycje żeby zrobić z liniami E 94 bo one jada takim samym kierunku zrobić tak zęby powiązać linie w jednym rozkładzie chodzi mi o to żeby o jednej godzinie jedzie się np E tanta i powrotem i potem następny kurs na 94.

I zrobić więcej czasówkę w rozkładzie, myślę że dałem pomysł
Mam takie pytanie czy jest ktoś w stanie zmienić listę autobusów AI na many i solarki w wersji szczecińskiej? W wersji Szczecina3.10 była dostępna taka modyfikacja.
A można wiedzieć, gdzie jest tak długo zapowiadana linia 58 ?
(14.07.2013 09:45)Maniak_ZKM napisał(a): [ -> ]A można wiedzieć, gdzie jest tak długo zapowiadana linia 58 ?
Z tego co wiem takiej linii 58 niema:) Jest 57 i 59;)
Na linii E jest zbyt ciasny rozkład:( Szczególnie przy objeździe w Warszewie i gdy się jedzie z kruczej na przystanek Thugutta (czy jakoś tak xD). W Warszewie miałem 2min. spóźnienia:( Ale nie licząc tego to mapka super!:D
Linia E to w końcu pośpieszna linia, toteż rozkład jest ciasny. ;)
Wiem że to pośpieszna ale ten rozkład i tak jest za ciasny :/

Edit: A teraz zupełnie odwrotnie, linia 89 i rozkład luźny jak nie wiem... 2 minuty za wcześnie... To psuje całą mapę i chyba zostanę przy zwykłym Szczecinie.

Edit2: Tak było tylko na pierwszych dwóch przystankach:) Sorka za zamieszanie, lecz dalej na linii E trzeba poprawić rozkład:P. Zobaczę resztę przystanków na 89 i jeśli coś będzie z rozkładem to napiszę.
Dzisiaj wieczorem wyślę Wam poprawiony rozkład.:) Jeśli tak bardzo przeszkadza to podciągnę o kilka minut.:-)

Pozdrawiam,
MrYanke$
A jak tam z wydajnością?
Wspaniała mapka. Ogromne gratulacje dla autora. Szkoda tylko, że uliczki są tak wąskie, że nawet Alpinem muszę cofać.:) Mam nadzieję, że będzie więcej mapek z rąk tego autora.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie