Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Szczecin (v1.00, Fictional)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Tylko co tu oceniać? Pomysłowość chyba tylko. Bo i tak większość mapy to oryginalny Szczecin... Tzn. z pewnością, to co dobudowałeś do mapy jest świetne i wręcz żałuję, że dobudowałeś tak mało. No właśnie, troszkę mała ta rozbudowa mapy. Jest sporo nowych linii, ale praktycznie wszystkie jeżdżą tak samo. Poza tym boli troszkę fakt, że rozbudowałeś tylko północną część mapy, a reszta jest nietknięta. Okej, na południu jest centrum, które trudniej przerobić, ale kurczę, szkoda, że żadna linia przykładowo z Górnej nie jedzie w stronę centrum. Co do samych objazdów, wszystko spoko, tylko często ich trasy są tak gołe, jak mpaw w swojej mapie zostawił. Przykładowo, otoczenie tymczasowego przystanku Jana z Czarnolasu. Nagle kończą się płotki przy domach, krzaczki i inne duperele. Szkoda, bo dostawienie kilku płotków to nie jest bardzo dużo roboty. Idea mapy sama w sobie mi się podoba, ale wątpię, żebym często do niej zaglądał, chyba wolę tradycyjny Szczecin:)
Słuchajcie, mapa była robiona w ekspresowym tempie (sam siebie podziwiam, że zrobiłem tak szybko). Dzisiaj zostaną poprawione wszelakie błędy (są to drobiazgi, więc chwila roboty). A co do mapy, czekam na opinię mpaw'a82, jeżeli będzie pozytywna zacznę pracę nad drugą wersją, w której zajdzie dużo zmian i poprawek związanych z pętlami, bądź ciasnymi ulicami.:)

Dziękuję wszystkim za opinie - dużo mi to pomogło.:D

Pozdrawiam,
MrYanke$
@MrYanke$ popracuj też nad rozkładami bo są za długie przerwy na liniach:D
To jest specjalny efekt, poszczególne linie miały kursować nawet bardzo rzadko.:)

Pozdrawiam,
MrYanke$

Ale jeśli bardzo chcecie (dostałem już milion PW z taką prośbą) to mogę zwiększyć troszkę częstotliwość.:D
Dla mnie modyfikacja Szczecina bo tak bym to nazwał jest bardzo dobrym dodatkiem który jak kazdy ma tez swoje wady.Mozna by przede wszystkim poprawic rozklady jazdy-upodobnic czestotliwosc kursowania do takich linii jak 57 lub 82.Bo poki co bez przyspieszania czasu ciezko w strzelic sie w rozklad.Brakuje troche zapowiedzi ale jest jednak fikcja takze mozna sie bez nich obyc.Dodatkiem mapy sa ciasne ulice zaparkowane samochody osobowe urealniaja jazde autobusem chociaz ich sznury to prawdziwe wyzwanie dla kierowcy ;D
Mam nadzieje ze autorowi wystarczy jeszcze sil na wprowadzenie tych drobnych poprawek;)
A ja przyznam, że jestem zawiedziony. Spodziewałem się, że więcej czasu spędzę na nowo wybudowanych drogch. Tymczasem dostałem praktycznie stary szczecin z kilkoma nowymi pętlami i kilkaset metrów nowych jezdni.
@up

To jest jednak ta prawda, lecz jak wiadomo Szczecin cieszył się powodzeniem, a tu zawsze jest coś ciekawszego, więc też na pewno wiele osób się nim zainteresuje. Zawsze jest to nowość, a już jak teraz mam Solarisa Alpino, to nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba, o nie!
Przetestowałem mape i jestem mile zaskoczony:) Mapa jest super jednakże dużym błędem są rozkłady. Są wogóle nie realne, czasu takiego nie ma szans uzyskać z AI na drodze.. Napewno rozkłady są do poprawy. Następnie z niektórych miejscach jest za wąsko. Pozdrawiam i gratuluję świetnej modyfikacji!:D Gdy wszystkie błędy zostaną wyeliminowane będzie boska:)
O, jadę, jadę i znów wyłapałem, na wyjeździe z pętli górna, na skrzyżowaniu (przed torami) jest podwójna sygnalizacja świetlna, gdzie według mnie ani nie pasuje, ani się nie przydaje.

/ Jednakże problem techniczny to nie jest. Przeniosłem. - skawek /
Mi akurat takie coś się podoba, ostatnio spotkałem się z tym w Lublinie i Zamościu.:)
Myślę, że to celowe działanie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie