Strefa OMSI

Pełna wersja: Projekt Szczecin (v1.00, Fictional)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dzięki za opinię.;)

Aktualizacja mapy!

W pierwszym poście została dodana poprawka, która zawiera w sobie naprawioną sygnalizację oraz małą korektę w rozkładach. Zapraszam do pobierania!;)

Pozdrawiam,
MrYanke$
Czy można prosić o hof, ponieważ nie mogę za wiele pobierać, ponieważ mam internet z transferem, i żeby mieć nowy hof, muszę ściągnąć całą paczkę która waży ponad 100 mb, co dla mnie przy takim internecie, jest dużo.
Nie rozumiem po co Ci plik hof, przecież jest w głównej paczce, a ją musiałeś pobrać chociaż raz. xD
Mniejsza... trzymaj:
Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Jeżeli chodzi Ci o najnowszą aktualizację to przy w pliku hof nie było zmian.;)

Pozdrawiam,
MrYanke$
a czy w tej fikcyjnej mapce jest jakaś linia okrężna lub podmiejska ??
Nie ma:)
Według mnie linia 62 powinna zostać zlikwidowana a 89 powinna wjeżdżać na podbórz w obie strony tak trochę bez sensu skoro obie jeżdżą po tej samej trasie
Właśnie jestem trzeci dzień w posiadaniu i muszę przyznać, że fajna jest:) Jakoś szczególnie spodobały mi się te nowe linie typu E czy 627. Objazdy klimatyczne. Kawał dobrej roboty;) Czekam na więcej.
Według mnie objazdów jest za dużo. Szczególnie irytujący jest ten z Kruczej w Kierunku Hożej i w drugą stronę a druga kwestia to to że czasem autobusy jadą po trzy w jedną strone. Mogły by być jakieś większe przerwy miedzy nimi. Ogólnie mapa godna uwagi. Zawsze to jakies odświeżenie tematu Szczecina bo podstawowy zaczynał się już nudzić. Mam nadzieję że autor będzie ją udoskonalał i życzę sukcesów w tym temacie.

/ Byczek Fernando. - skawek /
Witam Wszystkich.
Jeśli chodzi o moją ocenę tej rozszerzonej mapy Szczecina to jestem na tak. Znaczy się mapa mi się podoba, objazdy ciekawie pomyślane, takich właśnie mi brakowało klimatów z objazdami. Jest kilka rzeczy do poprawek ale autor już pewnie nad nimi pracuje. Rozkłady nowych linii autobusowych można by troszkę dopracować. Ogólnie klimat na nowych liniach jest OK. Jak dla mnie to mi pasuje taka rozbudowa i czekam na kolejne. Życzę sukcesów w kolejnych pracach nad mapą. Pozdrawiam
Mapka świetna! (Jeszcze na niej nie byłem;) Jak będę miał OMSI za trzy może cztery dni pobieram orginał i tą mapke:)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie