Strefa OMSI

Pełna wersja: Co dalej z OMSI 2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hmm mam pytanie czy ktoś coś wie co dalej z OMSI 2 ? Czy twórcy coś dalej robią? Wakacje minęły itd a tu ani nie wiadomo czy w ogóle żyją ani czy cokolwiek robili z grą a już w ogóle czy wyjdzie jakiś patch... Zero żadnych info co dalej, trochę mnie to niepokoi ; ( Może ktoś ma jakieś nowe info ?
Jak widać na http://steamdb.info/app/252530/history/ OMSI2 jest dość często aktualizowane, a ostatnia zmiana miała miejsce 5 dni temu.
Ty tak narzekasz, że twórcy nic nie robią, a szykuje się 1 października UPDATE 2.2. http://omsi2.com/news-en/2014/443/mr-sof...eaves.html czy coś w ten deseń;)
Poprawka - prace nad 2.2 rozpoczną się najwcześniej 1 października, kiedy to Rüdiger przestanie pracować w M&R.
Dodatkowo ten patch ma być wydany do końca tego roku. Szykujcie się na aktualizację w lutym:hihi:
Wrzucam przetłumaczone:


Cytat:Co się dzieje z forum, MR Software i OMSI?
Szanowni użytkownicy forum,

Ten post został stworzony przez Marcela i jest tłumaczony tylko przez mnie.

"Ta wiadomość może budzić pewne wątpliwości i obawy Dlatego przejdźmy do rzeczy. Zaznaczam: Janine i ja nie daje żadnej informacji za pośrednictwem PM dotyczące tej sytuacji. Wkrótce rozpoczniemy następną sesję "Pytań i Odpowiedzi", gdzie można zadawać pytania dotyczące dzisiejszej sytuacji i ogłoszenia.

----

Rüdiger i ja wstrzymujemy naszą współpracę i MR-Software GbR zostanie rozwiązane. Jako właściciel naszej strony nie mogę już oferować treści w imieniu naszej firmy, ale w moim imieniu. Z tego powodu nasza informacja prawna została dziś zmieniona.

Rüdiger nie udziela już pomocy lub pracy na forum, jednak chcę skorzystać z okazji, aby podziękować mu za wiele lat, jako mojemu najlepszemu przyjacielowi, pracy włożonej w projekty aż do wydania OMSI oraz OMSI-2 . Żałuję, że nie ma możliwości aby współpracować sprawiedliwie. Życzę wszystkiego najlepszgo Rüdigerowi w jego przyszłych dokonaniach.

Fani OMSI wiedzą, że zawsze były obawy. Więc: Czy i jak mogę kontynuować moją pracę na OMSI jest nadal otwartą sprawą. Gwarantuję jednak wsparcie i łatki.

----

Prace nad łątką 2.2 najwcześniej rozpoczną się 01 października 2014 roku. Ta data jest naszym terminem dla Rüdigera do rozwiązania umów.

----

Moje pisemne zdania pokazują dużo frustracji i złości. Nie mogę napisać żadnego pozytywnego komentarza na temat Rüdigera od wydania OMSI 2. Byłem rozczarowany i czuje się skrzywdzony przez jego uwagi na temat moich starań i dla siły napędowej jaką byłem dla tego projektu. Pokonanie tak ogromnej klęski morali, jaką przeszedłem przez niego, kosztuje mój czas i nerwy. Zatem zakończenie dyskusji jest elementarne dla mojej pracy nad patchem 2.2.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam
Marcel Kunht
Czyli można domniemywać że OMSI 2 to ostania gra M&R (teraz już samego M), a patch 2.2 to ostatni patch do OMSI...
Patche w sumie mogą powstawać dalej przez Marcela, pytanie czy kiedykolwiek powstanie kolejna wersja symulatora? Mam nadzieje że znajdą się osoby chętne do współpracy z Marcelem i projekt przez jedną osobę nie upadnie.
Wydaje mi się, że powstawanie kolejnych wersji nie jest możliwe z jednego prostego powodu - skoro Ruede odchodzi, Marcel musiałby się pewnie pozbyć wszystkich elementów i kodu zaprojektowanego przez swojego byłego współtowarzysza. Sądząc po tonie wypowiedzi pana M., żadne uzgodnienia nawet na tym polu nie wchodzi w grę. Oczywiście to wróżenie z fusów, musimy się wstrzymać do 6. października, kiedy to na oficjalu odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z Marcelem i Janine.

Moim zdaniem w grę wchodzi zapowiedziany patch 2.2 i... (obym się mylił)... tyle w temacie OMSI, co nie znaczy, że Marcel porzuci tworzenie gier i nie założy nowego "studia".
Przeczuwałem że jest coś nie tak z tym wszystkim ; ( temu powstał ten wątek kurde szkoda że tak to się im potoczyło ; ( oby faktycznie Marcel znalazł jakichś ludzi którzy by mu pomagali w dalszym rozwoju OMSI bo inaczej klapa i załamka bo jak by nie było to jeden jedyny symulator autobusu ; ( tak wiarygodnie oddający realia...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie