| [OMSI 2] Jelcz Citybus Pack | |||||||||
|
Z aktualnych wieści, nie jestem w stanie wymodelować pulpitu PR110 tak żeby mnie zadowalał. Robiąc go na wymiarach które mam, nic do siebie nie pasuje. Robiąc go na bazie zdjęcia od środka które mam, nic do siebie nie pasuje. I najlepsze jest to że robiąc go na zdjęciach przodu od zewnątrz, nic nie pasuje najbardziej ze wszystkich opcji. Nie wiem jak rozwiązać ten problem, więc postępy nie pojawią się (znowu) przez dłuższy czas, o ile w ogóle.
Więc generalnie to mój wcześniejszy post był niezbyt na serio. Ogólnie u mnie tego typu dołek to jest normalna część procesu twórczego (jeżeli ktoś kojarzy mnie z gry do której tworzyłem poprzednio to na pewno wie o co chodzi). No ale mniejsza, zrobiłem ten pulpit (okazało się że problemem była podłoga poprowadzona zbyt wysoko i dlatego wymiary mi nie pasowały):
| |||||||||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

![[Obrazek: Krb8j6f.png]](https://i.imgur.com/Krb8j6f.png)
![[Obrazek: zycszAO.png]](https://i.imgur.com/zycszAO.png)
![[Obrazek: p7QU7lS.png]](https://i.imgur.com/p7QU7lS.png)
![[Obrazek: ZWgcgGj.png]](https://i.imgur.com/ZWgcgGj.png)
![[Obrazek: GcCVvUp.png]](https://i.imgur.com/GcCVvUp.png)
![[Obrazek: xanKYtR.png]](https://i.imgur.com/xanKYtR.png)
![[Obrazek: OPetUFr.png]](https://i.imgur.com/OPetUFr.png)