[OMSI 2] Volvo B10MA Carrus City | |||||||||
Zawsze można próbować zredukować wagę foteli. Gdyż przy tym autobusie jest ich sporo i są "nieprzyzwoicie"
![]() ![]() odnośnie pulpitu według mnie ten jest w zupełności wystarczający ![]() Dzięki za 700 plusów
![]()
Spokojnie, nie martwcie się. Nie widzę problemu, żeby w miarę konieczności zrobić wersje LOW i bardziej HIGHPOLY jak aż takie będzie rodziło to problemy.
Fotele bardzo mocno ciąłem z każdej zbędnej ścianki, ale przede wszystkim obecność tych rurek mocno zwiększa zapotrzebowanie na tris. Zbyt kanciastych foteli też robić nie możemy, ale jakiś lekki zapas do cięcia jeszcze jest. One teraz chyba mają około 700 tris. Tak jak widzicie model nie ma jeszcze tekstur i UV więc będę może coś zmieniał. W przyszłości wchodzi LOTUS a komputery tez ciągle się rozwijają i myślę, że warto zrobić model bardziej przyszłościowy jeśli chodzi o detale, nie ma raczej sensu robić go tak LOW jak MANA NG272. Szkoda, że omsi nie obsługuje normalmap bo wtedy można by wizualnie poprawić model a liczba poly poszła by mocno w dół, a tak żeby uzyskać odpowiednie obłości musiałem na sam przód autobusu trzasnąć 5k z czego sam nie jestem zadowolony. Co do pulpitu rozmawialiśmy z Lions'em już wstępnie o tym by ten model wykorzystac. Mi też się on podoba. Ale poza pulpitem jest jeszcze cała reszta kabiny do zrobienia. (22.12.2016, 11:20)Ogon napisał(a): przy 200k tnie już niemal każdemu.Co to za bzdury? Mając intela i3 i 5 letnią grafikę (AMD 6790) modele powyżej 200k chodzą bez najmniejszej zawieszki. Przegubowe wozy muszą mieć proporcjonalnie więcej trójkątów niż solówki. W dodatku pojawia się obiekt opończy, który także waży swoje. Przy 170k-230k poly fpsy będą na dobrym poziomie. ![]()
Ogółem podstawowe MANY SD200 posiadają podobne dźwięki podczas postoju. Nawet przy ruszaniu przez chwile jest podobnie.
Panie, do vBusa sobie tego używam. Ale tylko na postoju. Podczas jazdy nie. Jak co, brzmi PODOBNIE do silnika z Volvo ze SPAD-u.
Ej spokojnie
![]()
| |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |